21 września 2015 r. odbył się wyjazd integracyjno-psychospołeczny dla przedszkolaków i ich opiekunów w ramach projektu „Musimy siać…” Program profilaktyki i promocji zdrowia psychicznego u dzieci i młodzieży w powiecie pułtuskim.

Do FARMY KRZYCZKI pojechało 286 osób, w tym 219 dzieci w wieku 4÷6 lat, 45 rodziców / opiekunów prawnych i 22 nauczycieli / opiekunów grup.

Aby sprawnie i wesoło przeprowadzić zajęcia, uczestników wyjazdu podzielono na 10 drużyn, które ze sobą rywalizowały i bawiły się przez cały dzień. Dla każdej z drużyn został przydzielony animator, który organizował gry i zabawy oraz oprowadzał dzieci po Farmie. Przygotowany przez firmę JGJ Sp. z o.o. (właściciela Farmy) program zapewnił integrację i dobrą zabawę na świeżym powietrzu oraz wspólne aktywne spędzanie czasu dzieci i dorosłych. Na przedszkolaków czekały stacje sportowo-przyrodniczo-ekologiczne takie jak: deski elektryczne, tor przeszkód, mini disc-golf, krasnoludkowe bule, niezwykła strzelnica, minii zoo, ścieżka przyrodnicza, gry terenowe, poszukiwacze skarbów oraz gibbony.

Dziękujemy za udział w wyjeździe integracyjno-psychospołecznym dzieciom, ich rodzicom i nauczycielom z:

  • Przedszkola Miejskiego Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Pułtusku,
  • Samorządowego Przedszkola w Zatorach oraz
  • Niepublicznego Przedszkola MINILAND w Pułtusku.

Mamy nadzieję, że spełniliśmy oczekiwania wszystkich uczestników wyjazdu i zachęcamy do udziału w dalszych działaniach realizowanych w ramach projektu.