Powiat Pułtuski reprezentowany przez Zarząd Powiatu w Pułtusku już teraz serdecznie zaprasza na drugą konferencję realizowaną w ramach projektu „Musimy siać…” Program profilaktyki i promocji zdrowia psychicznego u dzieci i młodzieży w powiecie pułtuskim, która odbędzie się 28 stycznia 2016r. (czwartek).

Celem konferencji będzie przekazanie wyników działań zrealizowanych do stycznia 2016r. i dalszych zaplanowanych w ramach projektu oraz przekazanie wiedzy na temat profilaktyki i ochrony zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży w szkole. Czas trwania konferencji – max 4h.

Prelekcje wygłoszą m.in.:
1) Pani Kamila Lenkiewicz nt. Zaburzenia emocjonalne w wieku nastoletnim, ze szczególnym uwzględnieniem problematyki prób samobójczych i samouszkodzeń u nastolatków oraz nt. Zaburzenia depresyjne i zachowania autodestrukcyjne u nastolatków;
2) Pani Joanna Mandrosz nt. Niebezpieczna gra – zapobieganie uzależnieniu od gier i hazardu u dzieci i młodzieży oraz nt. Prewencja zaburzeń odżywiania związanych z kryzysem tożsamości okresu adolescencji.

Po otrzymaniu szczegółowego programu od Wykonawcy – SOLID CONSULTING Łukasz Kotwica z Gorzowa Wlkp. – który złożył najkorzystniejszą ofertę w postępowaniu pn. Przygotowanie i przeprowadzenie kampanii społecznej dla zdrowia, konferencji i pikników promujących zdrowie – część II: Przygotowanie scenariuszy i kompleksowa organizacja trzech konferencji – uruchomimy rejestrację elektroniczną na naszej stronie.